Вітання голови Коростенської РВА Юрія Тарасюка з Днем Державного прапора України

Дата: 23.08.2022 08:48

Дорогі друзі, шановні колеги! Сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України!

Державний символ України, з яким наш народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з яким українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності нині відомий на весь світ.

Саме під цим прапором сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів. Саме цей прапор сьогодні піднімають на спортивних майданчиках, його можна побачити у будь-якому куточку Європи, адже ми європейська країна.

В цей святковий день я бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу! Зі святом!

Юрій ТАРАСЮК,
начальник Коростенської районної військової адміністрації