Вітання начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка з Днем Незалежності України. ВІДЕО

Дата: 24.08.2022 10:53

Шановні жителі Житомирщини!

Сьогодні  Україна зустрічає свій День Незалежності, вкотре відстоюючи це право у ворога, який не в змозі усвідомити, що за плечима кожного українця стоїть тисячолітня історія державності  та понад 400 років боротьби за право жити на своїй вільній землі.

Демократію, права й вільності наша держава мала ще за часів козацтва. Незалежність текла в жилах наших предків  тече й зараз в їх нащадків.

1918 році Центральна Рада відновила історію української державності часів Київської Русі. А в 1991-му волевиявлення народу створило політичну націю, навколо якої сьогодні об’єднався весь цивілізований світ.

Ми пишаємося тим, що Житомирщини завжди була невіддільною частиною творення української Держави.

Саме над міською ратушею Житомира вперше на території Центральної України у 1990 році замайорів синьо-жовтий стяг.

Саме Житомирщина народила тих, хто не мовчав, хто пройшов табори, був дисидентом чи брав участь у національно-визвольній боротьбі. Іван Огієнко, Тарас Бульба-Боровець, Микола Сціборський, Олег Ольжич – це одні з тих, хто вів нас до здобуття справжньої Незалежності.

А сьогодні їх нащадки – українські  хлопці та дівчата своїм щоденним подвигом дають можливість новому поколінню українців будувати свою незалежну Україну.

Наша Незалежність – невіддільна частина нашої історії. Наша перемога – запорука існування демократичного світу. Тримаймо кожен свій фронт, продовжуємо боротьбу, віримо та допомагаємо ЗСУ! Перемога буде за нами.

З Днем Незалежності!

Віталій Бунечко