Юрій Тарасюк привітав учнів, батьків та вчителів з Днем знань

Дата: 01.09.2022 09:55

Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів розпочинається стандартно – 1 вересня, в День знань.

Цей рік буде складним, проте всі ми розуміємо, що українці – це нація освічених людей, розумних, допитливих. Всі ми навчаємось щоденно і невпинно, разом долаємо будь-які труднощі, сміливо йдемо до намічених цілей.

Сьогодні я від щирого серця хочу привітати всіх учнів, батьків, освітян зі святом та побажати Перемоги України, мирного неба! Хай новий навчальний рік подарує наснагу і натхнення на нові відкриття, пізнання цікавого. Нехай прагнення до успіхів і підкорення нових вершин не згасає, хай цілий рік буде міцним здоров’я, відмінний настрій і вдалим будь-яке починання.

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації