Допомогти. Сприяти. Підтримати.

Дата: 09.09.2022 17:45

Такий негласний девіз співпраці Коростенського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області та Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, 09.09.2022 року начальником Коростенського РВ №1 Ярославою Омельчук було проведено спільно з головним фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою відділу надання безоплатної правової допомоги Оксаною Сергієнко робочу зустріч. В ході зустрічі було обговорено питання векторів співпраці з метою допомоги підобліковим особам на майбутнє, розвиток медіації в сучасних умовах та порядок надання консультацій в умовах військового стану. Оксана Василівна детально розповіла про можливості отримання допомоги від центру,  клієнтами пробації.

В підсумку зустрічі Оксана Сергієнко надала ряд інформаційних буклетів для Коростенського РВ №1.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області