З Днем фізичної культури і спорту України!

Дата: 10.09.2022 09:04

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Коростенщини, ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Коростенщина має славні спортивні традиції та досягнення. Серед спортсменів всіх територіальних громад Коростенського району – чемпіони та призери України, Європи та світу. Естафету відомих спортивних майстрів гідно продовжує молодь.

Фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів ? це пріоритетне завдання влади.

Прийміть найкращі побажання міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті –перемог у всіх справах!

Нехай ваші досягнення і успіхи примножують славу і авторитет Коростенщини і нашої країни!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації