Українці вміють надихати світ: завзяттям, працелюбністю і винаходами

Дата: 14.09.2022 11:38

Киянин за походженням Ігор Сікорський 14 вересня 1939 року у США підняв у повітря перший гелікоптер VS-300. А вже через декілька років ВПС США взяли на озброєння розробку Сікорського – модернізований гвинтокрил XR-4 (VS-316). Цей вертоліт використовувався військами до кінця Другої світової війни у США і Великій Британії.

???? Винаходи Ігоря Сікорського змінили світ. Гелікоптери, спроектовані ним, успішно використовуються в армії, рятувальних та санітарних службах, у різних галузях господарства.

Ігор Сікорський емігрував до Франції, а згодом – США, тікаючи від російської окупації рідного міста. У січні 1918 року відбувся штурм Києва – військова операція з захоплення міста російськими більшовиками під час першої радянсько-української війни.

Сьогодні ми розуміємо, що під час війни ніхто не може почуватися в безпеці, тому що ворог не дотримується жодних правил честі.

Нині мільйони українців залишили свої домівки через того самого ворога – російського солдата, який прийшов загарбати нашу країну.

Не повторюємо помилок минулого – даємо відсіч кремлівським окупантам.

????????Після нашої перемоги країну відбудуємо.

Повернемо майбутніх Сікорських назад до України, де вони будуть вчитися, творити і винаходити.