На Житомирщині понад 70 вакансій для слюсарів

Дата: 15.09.2022 11:11

Роботодавці Житомира, Коростеня, Бердичева, Новограда-Волинського, Андрушівщини, Овруччини, Ружинщини, Малинщини та Черняхівщини кличуть на роботу слюсарів із заробітною платою – до 18000 грн.

?????????Запрошуються фахівці, які професійно вміють обробляти метали та інші матеріали ручним або механічним інструментом, а також складати, регулювати, ремонтувати машини та механізми.

???? Наразі відкрито 7??2?? вакансії: 8 - для слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування, 7 - для слюсарів із складання металевих конструкцій, 23 - для слюсарів-ремонтників, 10 - для слюсарів-сантехніків, 5 - для слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, 3 - для слюсарів аварійно-відновлювальних робіт, а також для слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, для електрослюсаря чергового та з ремонту устаткування, для слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування та ін..

? Пропонуємо ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями роботи на нашому сайті ?? https://cutt.ly/4Dz4cVI.

???? Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Житомирська обласна служба зайнятості