Українських військових та членів їх родин навчатимуть, як відкрити власну справу – розпочато набір

Дата: 15.09.2022 12:30

Проєкт соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) проводить набір на курс «Організація підприємницької діяльності в Україні». Це – безкоштовний тримісячний курс на 350 академічних годин, який допоможе розпочати власний бізнес.

Форма навчання – змішана (частково дистанційно, частково в аудиторії – від 18.30 до 21.00 щодня, крім суботи та неділі). Очні заняття проходитимуть у Державному університеті інфраструктури та технологій. Точна адреса буде повідомлена особисто кожному слухачу.

За цією ж адресою 23 вересня 2022 року о 18:00 відбудуться установчі збори. 26 вересня о 18:30 – початок навчання. Після проходження курсу слухачі отримають сертифікат норвезького Університету NORD, спільний сертифікат Міністерства оборони та Міністерства закордонних справ Норвегії та свідоцтво про перепідготовку Державного університету інфраструктури та технологій.

Окрім цього, Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку» паралельно з профперепідготовкою проведе заходи з психологічної адаптації, правової адаптації, сприяння у працевлаштуванні або відкритті власної справи.

На установчих зборах офіцерам ЗСУ та інших силових структур, звільненим у запас, із собою слід мати:
1. Посвідчення офіцеру запасу (оригінал або копія).
2. Паспорт.

Офіцерам ЗСУ та інших силових структур, звільнення яких заплановано (закінчення контракту тощо):
1. Посвідчення офіцера.
2. Паспорт.
3. Довідка з місця служби, про те що військовослужбовець запланований до звільнення або закінчується термін дії контракту протягом року.

Членам родин військовослужбовців:
1.  Копія посвідчення офіцера чоловіка (дружини).
2.  Свідоцтво про одруження (оригінал або копія).
3.  Паспорт.

Хто може стати слухачем курсів:
1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році або в наступному.
2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
3. Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства, звільнені або заплановані до звільнення протягом року.
4. Члени сімей (чоловік / дружина) вищеперелічених категорій.
5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Запис на курс здійснює:
Баллиєв Гуванч.