Вітання начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка з Днем рятівника

Дата: 17.09.2022 09:00

Дорогі наші рятівники – працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій!

У ваше професійне свято хочу привітати вас та відзначити, що ті мужність і героїзм, який ви проявляєте щоденно, щохвилинно, особливо у цей важкий для нашої країни час, притаманні справжнім патріотам своєї країни та людям з сильним характером і стальними нервами.

Рятуючи людей, ви проявляєте найкращі якості людини. Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви, ризикуючи власним життям.

Дякую вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Бажаю вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці!

начальник Коростенської районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК