Бізнес без бар’єрів: учасник спільноти Yakaboo опублікував свіжі поради у рубриці «Книжковий психолог»

Дата: 06.10.2022 08:51

Про це розповіли у ГО «Безбар’єрність». Так, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів» книжковий онлайн-магазин  Yakaboo опублікував свіжі поради у своїй постійній рубриці #Книжковийпсихолог.

Цього разу психотерапевтка Леся Підлісецька:

• розповіла,  яку користь читання приносить дітям та як зробити так, аби книги були присутні у житті дитини;
  • дала цікаві книжкові рекомендації для дітей різного віку, у списку мастрід (обов’язковий до прочитання)— «Абетка», «Таємниця козацького скарбу», «Неймовірні детективи», «Тореадори з Васюківки».

Як повідомлялося раніше, рубрика діє в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Довідково. «Бізнес без бар’єрів» – спільнота прогресивних мотивованих компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів». Наразі спільнота налічує 22 компанії, кожна з яких спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства.