Підготовлено брошуру про те, як повернутися до навчання в українські школи із-за кордону

Дата: 06.10.2022 09:42

Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з Міністерством освіти і науки оновили брошуру про організацію навчання дітей, які вимушені були виїхати за кордон через війну, та повертаються до навчання в українських школах.

У будь-який момент українські діти можуть повернутися до навчання у своїй школі в Україні та перевестися з однієї форми навчання на іншу (наприклад, з дистанційної на очну).

Брошура містить таку інформацію:

• як діяти у випадку, якщо школа була зруйнована;
  • яка процедура зарахування дитини до закладу освіти;
  • як здобувачу освіти продовжити навчання для здобуття повної загальної середньої освіти, якщо під час навчання у 9 класі він був за кордоном.

Завантажити брошуру можна за посиланням.

Також інформацію щодо організації освіти за кордоном можна отримати через освітній чатбот на платформі «Телеграм» або «Вайбер».

Нагадаємо, презентовано мобільний застосунок, який допоможе учням 1-4 класів вивчати математику за українською програмою.