Піротехніки знешкодили 2 касетних елементи реактивного снаряда «Ураган», знайдені у лісосмузі сіл Коростенського району

Дата: 06.10.2022 13:01

Поблизу сіл Ялцівка та Любовичі Малинської територіальної громади Коростенського району місцеві жителі, збираючи гриби, натрапили на два касетних елементи від «Ураган».

Про це 5 жовтня повідомила пресслужба ГУ ДСНС у Житомирській області.

«5 жовтня розрахунком піротехнічної групи ДСНС Житомирщини виявлено та знешкоджено два касетних елементи від РСЗВ "Ураган". Напередодні, на ці снаряди натрапили місцеві жителі під час збирання грибів у лісовій смузі поблизу сіл Ялцівка та Любовичі Малинської територіальної громади Коростенського району», - йдеться у повідомленні.

Рятувальники нагадують, у разі виявлення підозрілого предмета відразу повідомляйте за номером телефону 101.