Щиро вітаю юристів з професійним святом!

Дата: 08.10.2022 12:38

Професія юриста завжди вважалася однією з наи?почесніших і разом з тим, наи?більш відповідальною.

Юрист, як і лікар, у своі?и? професіи?ніи? діяльності повинен керуватися принципом «не нашкодь», адже часто саме від роботи юристів залежить порядок у державі і доля людеи?.

Дякую всім діючим правникам та ветеранам юридичноі? служби. Юристам-науковцям, які розвивають юридичну науку, освіту і тисячам практиків – працівникам прокуратури, суддям, адвокатам, працівникам нотаріату, РАГСів, служби безпеки та поліціі?, управління юстиціі?, виконавчоі? служби тощо.

Бажаю вам і надалі служити людям і громаді. Нехаи? професіи?ні та життєві успіхи супроводжують вас у всіх справах, а зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

Нехаи? на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професіи?нии? успіх і любов до своєі? роботи ніколи не покидають вас.

Бажаю вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку.

Будьте завжди гідними свого високого покликання.

Юрій Тарасюк,

начальник Коростенської районної військової адміністрації