#ЗдороваНація: спортивний уїкенд на Житомирщині

Дата: 12.10.2022 15:57

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, цими вихідними Житомирщина булу насичена спортивними подіями.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

08 жовтня в смт Першотравенськ відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, юніорів та юнаків, в яком взяли участь понад 100 спортсменів:

• перше місце посіла команда м. Житомира;
  • друге місце – м. Коростень;
  • третє – Баранівська ТГ.

ФУТБОЛ

У рамках сьомого туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги у м. Житомирі поліські вовки здобувають перемогу в матчі проти львівських «Карпат» із рахунком 2:0 та бездоганним результатом – ФК «Полісся» займає почесне перше місце в групі «А».

ТРИАТЛОН

07-09 жовтня в м. Житомирі відбувся чемпіонат України з дуатлону на супер спринтерській дистанції та чемпіонат України з дуатлону в естафетах мікст серед дорослих та молоді , а також відкритий чемпіонат області серед юніорів, юнаків та дітей.

У змаганнях взяли участь біля 100 спортсменів із 7 регіонів України.

Серед дорослих чемпіонами України стали Іван Меншиков (Донецьк) та Лілія Барановська (Київ).

Гарні результати показали наші житомиряни. Срібними призерами чемпіонату України з дуатлону серед молоді стали Денис Кирилович та Вікторія Ляшкевич.

У відкритому чемпіонаті області найкращі результати показали:

• місце серед юнаків – Гончарук Ілля;
  • місце серед дівчат – Бороніна Олександра.

Призерами чемпіонату стали також – Ситнік Єлизавета, Умінський Даніїл, Оніщук Марина, Пилипчук Маргарита, Багінська Софія.

В Чемпіонаті України з дуатлону в естафетах мікст перемогу здобула Донецька команда.

Житомирська команда у складі Дениса Кириловича, Маргарити Пилипчук та Георгія Прищепчука стала срібними призерами чемпіонату України серед молоді.

ВАЖКА АТЛЕТИКА

У смт Першотравенськ Баранівської громади відбувся чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити спортивним життям.