Кроки для допомоги підобліковим

Дата: 13.10.2022 14:04

На даний час багато осіб опинилися в складних життєвих ситуаціях, у зв’язку з військовими діями, що нажаль досі тривають в нашій державі. Серед підоблікових Коростенського районного відділу №1 є особи переселенці з регіонів, що є окупованими. Орган пробації спрямовує свою роботу в першу чергу на надання допомоги таким засудженим.

13.10.2022 року старший інспектор Коростенського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області майор внутрішньої служби Юлія Клименко відвідала разом з під обліковим внутрішньо переміщеним громадяном Коростенський міський центр зайнятості. Начальник відділу організації працевлаштування населення Валентина Штуль надала змістовну інформацію та практичні рекомендації для засудженого, визначила першочергові питання у пошуку роботи які йому потрібно вирішити та зацікавила переліком вакансій в м. Коростені та Коростенському районі.

Є велике сподівання, що дана допомога буде важливою для клієнта органу пробації та принесе позитивний результат.

Все буде Україна!

Начальник Коростенського РВ №1 Ярослава Омельчук