Вітання начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем козацтва, Днем захисників і захисниць України та 80-річчям створення Української повстанської армії
Сьогодні визначний день для кожного з нас. Ми відзначаємо чотири свята, які тісно пов’язані один з одним і нагадують нам про героїчне минуле і героїчне сьогодення мужніх воїнів-захисників України, справжніх патріотів рідної країни. Це День Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День захисників і захисниць України та 80-річчя створення Української повстанської армії.
Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у повномасштабній війні з російською федерацією, коли щоденно гинуть ні в чому не винні мирні українці та наші Герої, хочеться щиро і від душі помолитись Пресвятій Богородиці і попросити, щоб вона Своїм Покровом накрила нашу державу, наших людей від люті ворогів, дала сили і терпіння у цій боротьбі за державність, за волю та свободу кожного з нас.
Сьогодні хочу низько вклонитись всім Героям України минулих часів, схилити голову перед світлою пам’яттю полеглих.
Дякую Героям сьогодення за видатну особисту хоробрість і відвагу, мужність, почуття обов’язку. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай же ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай вдома на вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!
Слава Україні! Героям слава!
Юрій ТАРАСЮК,
начальник Коростенської районної військової адміністрації