Аграрії можуть ще подати заявку на отримання рукавів для зберігання зерна

Дата: 19.10.2022 14:13

13 жовтня розпочався другий етап прийому заявок на отримання рукавів для зберігання зерна. Міністерство аграрної політики та продовольства України та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочали другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки до 9 жовтня. Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Наразі в системі ДАР уже подано 119 заявок на 1433 рукави, загальна площа земель с/г призначення - 117 741,96 га.

За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому їхній статус – власник чи орендар – не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.