#молодь_для_молоді: Житомирська ОВА запрошує всіх охочих долучитися до вебінару “Визначні постаті Житомирщини”

Дата: 21.10.2022 10:17

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, спільно з громадською організацією “Молодіжний інтеграційний центр” в області започатковано новий проєкт — цикл вебінарів “Визначні постаті Житомирщини”.

Під час онлайн-заходів спікери розповідатимуть про видатних жителів Житомирської області.

Вебінар відбудеться 21 жовтня о 15:00 та присвячений визначним постатям Житомирщини — Леся Українка, Віктор Косенко та Джозеф Конрад.

Спікер заходу — Дарина Пигина, менторка громадської організації “Молодіжний інтеграційний центр”.

Долучитися до вебінару та ознайомитись із цікавими історичними фактами можна на платформі ZOOM, використавши ідентифікатор 875 1275 0247 та пароль 2022.