Сумний недільний день...

Дата: 30.10.2022 16:52

Сьогодні ми прощалися із загиблим у Донецькій області Героєм - Вадимом Валерійовичем Снітком. На Соборній площі міста Малина у скорботі схилили голови малинчани. В останню путь живим коридором вони провели Захисника, який віддав своє життя за наше сьогодні і спокійне завтра, за наших дітей та батьків, які не мають жити у страху і ховатися від повітряних тривог.

Щирі слова співчуття рідним і близьким висловили міський голова Олександр Ситайло, військовий комісар Олександр Сердюк та перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко.

Поховали загиблого на Алеї Героїв міського кладовища.

Небесне військо поповнилося ще на одного воїна, який став у свої розквітлі 36 років Ангелом-охоронцем для своїх бойових побратимів. Хай же захищає нас з небес, а ми пам'ятатимемо про Вадима Валерійовича, бо пам'ять - не можливо знищити. Не забуваймо, якою ціною нам дається Перемога! Робімо щодня добрі справи - шануймо загиблих, допомагаймо відважним Захисникам України!

...Світла пам’ять нашому Герою!