На жаль війна продовжує збирати свій страшний ужинок та забирає життя наших захисників

Дата: 17.10.2022 15:00

Сьогодні Малинська громада знову прощалася із своїм Героєм. Максим ЗАЙДЛІЧ, наш земляк, у перші ж дні війни став на захист України від рашистської навали. А перед цим встиг перевезти із Харківщини свою сім’ю – дружину та четверо дітей до батьків у смт. Гранітне.

Прощалися із Героєм у місті Малині, а також в смт. Гранітному, останній ж свій спочинок він знайшов у селі Українка, поруч із ріднею.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя задля захисту рідної землі та кожного з нас. Висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким полеглого Героя! Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у споминах всіх, хто знав Максима Віталійовича – рідних, близьких, а також всіх нас, за кого він віддав найголовніше – своє життя!

Слава Герою та вічна пам'ять!