Дата: 14.09.2022 17:17

На колінах, схиливши в скорботі голови, Малинська громада провела сьогодні у останню путь своїх Героїв – Віталія Марченка та Олексія Федоренка.

Поділяємо біль і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших полеглих Захисників. Нехай пам’ять про мужніх синів Малинщини залишиться в серцях кожного!

Внаслідок підриву на протитанковій міні поблизу н.п.Червоне Харківської області 11 вересня загинув Олексій Анатолійович Федоренко - молодший сержант, командир розвідувального відділення розвідувального взводу мотопіхотного батальйону, житель села Лісна Колона, 87 р.н.

Спочивай з миром, Герою!

Співчуваємо, пам’ятаємо, сумуємо...

У боях з ворогом, від тяжких травм, під час мінометного обстрілу біля н.п. Микільське Волноваського району Донецької області, 8 вересня загинув наш земляк, молодший сержант, водій розвідувального взводу мотопіхотного батальйону Віталій Володимирович Марченко,1974 р.н.

У Малині наш Герой проживав з 2014 року. Захищати Батьківщину пішов 25 лютого, відразу на наступний день від початку війни.

Поховають Віталія Марченка у Ксаверові, де спочивають його батьки та проживають рідні.

Вічна та світла пам’ять нашому земляку!