4 листопада – День залізничника в Україні

Дата: 04.11.2022 10:31

Для багатьох жителів Коростенського району це родинне свято, адже на залізниці України вони працюють цілими поколіннями.

У 1861 році на залізничний вокзал у Львові прибуває перший на території сучасної України потяг з Відня. Це стало стартом для розвитку цілої галузі перевезень як внутрішніх, так і зовнішніх, сполучення між містами і селами, країнами світу.

Робота залізничників надзвичайно відповідальна та важлива. Особливо зараз під час війни. Залізничники допомагають людям евакуюватися на поїздах з прифронтових міст. Після повномасштабного вторгнення багато залізнодорожників тижнями працювали без вихідних. Деякі співробітники гинули на роботі через ворожі обстріли залізничних станцій.

Світла пам’ять кожному із «залізних»…

Сьогодні я із вдячністю та почуттям глибокої поваги вітаю всіх працівників Укрзалізниці та бажаю Перемоги України, миру, добра, щастя, радості!

Нехай поїзд щастя, здоров'я і успіху ніколи не виїжджає з депо вашого життя. Бажаємо, щоб всі ваші плани і мрії рівно по рейках, шпала за шпалою доходили до кінцевої станції здійснення.

Щасливої дороги, вдячних пасажирів і зеленого семафора!

Юрій Тарасюк,

начальник Коростенської районної військової адміністрації