Сьогоднішній невимовно тяжкий та скорботний день об’єднав у спільному горі всю Малинську громаду Коростенського району

Дата: 10.11.2022 13:41

Сотні малинчан прийшли на Соборну площу, аби віддати останню шану нашим Захисникам – Дмитру Кропті та Юрію Власюку.

Слова скорботи родинам та близьким загиблих Героїв висловили міський голова Олександр Ситайло, депутат обласної ради Сергій Диняк, військовий комісар Олександр Сердюк та перший заступник голови Коростенської районної військової адміністрації Сергій Кириченко.

Наші Герої мріяли жити у вільній та незалежній Україні, тож без вагань стали на захист своєї країни. Вони мали так багато планів на майбутнє! А ще твердо знали, що за їх плечами – рідні та близькі люди, їх безпека та благополуччя, тож до останнього захищали найдорожче від російського «братського миру».

Сльозами та квітами, стоячи на колінах, проводжала в останній путь своїх Героїв Малинщина. Осиротіли родини, осиротіла українська земля, а небесне військо поповнилося ще двома Янголами-охоронцями.

Пам’ятаймо про них і будьмо вдячні нашим Захисникам за можливість жити у вільній та незалежній Україні! Вічна та світла пам'ять нашим Героям!

Малинська міська рада