Сьогодні в кінотеатрах України стартує прем’єра кінопроєкту «Область Героїв». ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР

Дата: 25.11.2022 09:10

Фільм «Область Героїв» – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців. Команда присвятила цей проєкт всім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів. Кожна героїчна сповідь – це не про одну людину та її історію, а про тисячі  українських волонтерів, які  уособлюють незламну українську націю.

До фільму «Область Героїв» увійшло декілька реальних історій. У головних ролях – волонтери, які особисто зіграли самі себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів.

Фільм покажуть у 54 містах України.  Квитки вже доступні для продажу в касах, на сайтах та мобільних додатках кінотеатрів Планета Кіно, Мультиплекс, Оскар, Сінема Сіті, Wizoria та інших.

Кошти від кінопоказу підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів.

Довідково. Автор і генеральний продюсер фільму Олексій Комаровський. Виробництво кінокомпанії IdeaFilms. Режисер-постановник Артур Лерман.

Саундтреком до фільму «Область Героїв» стали два популярних українських треки: «Вільні Люди» українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та DOROFEEVA.