Пізнання минулого формує сьогодення

Дата: 30.11.2022 09:35

В грудні 2022 року наша країна відзначає 300 річницю з дня народження відомого українського філософа та письменника Григорія Сковороди.

Відома постать, людина, котру знають далеко за межами нашої держави, його роботи привертають увагу не одного покоління. Зачитуються творами Г.С. Сковороди вже впродовж багатьох років, його філософська думка яскраво вирізняється і привертає увагу.

29.11.2022 року колектив Коростенського РВ №1 філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області відвідав Коростенську центральну районну бібліотеку. Працівники органу пробації ознайомилися з творами Григорія Сковороди, зацікавлено прослухали інформаційний екскурс біографії та творчості філософа та активно обговорили його роль в культурній спадщині України.

Було дуже пізнавально та змістовно. Колектив Коростенського РВ №1 дуже вдячний працівникам бібліотеки.

Т.в.о. начальника Коростенського РВ №1

філії ДУ "Центр пробації"

майор внутрішньої служби

Сергій Ятченко