Робота в умовах військового стану

Дата: 13.12.2022 11:33

Орган пробації здійснює свою діяльність в нелегких умовах, в яких перебуває наша країна. Ми постійно підтримуємо зв'язок з засудженими та порушниками, що перебувають на обліку, виконуємо робочі завдання з думками про перемогу.

Сьогодні, 12.12.2022 року, старший інспектор Коростенського РВ №1 майор внутрішньої служби Маліневська Марина Леонідівна здійснила перевірку за місцем проживання засудженої, що перебуває на обліку районного відділу. В ході перевірки із засудженою було проведено індивідуально-профілактичну бесіду про недопущення вчинення нею повторних злочинів, необхідність дотримання норм законодавства України та максимально наголошено про дотримання загальноприйнятих норм та правил моралі у суспільстві.

Орган пробації виконує свою роботу з вірою в ЗСУ та український народ. і праця в умовах війни згуртовує та придає сил для боротьби.

Ярослава Омельчук, начальник Коростенського РВ №1