Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

Дата: 14.12.2022 10:53

Пропонуємо переглянути освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб вміти протидіяти корупції на всіх рівнях. Дізнайтеся, до яких органів варто звертатися та на який захист мають право викривачі корупції.

❇️ Викривач у законі Під час перегляду ви дізнаєтесь, як протистояти корупції, що робити, якщо стали свідком корупційних дій, а ще — хто такі викривачі та які права й гарантії захисту вони мають.

❇️ Від заяви до вироку Експерти розкажуть, коли та до кого варто звертатися, якщо стали свідком корупційного правопорушення. Також на прикладі реальної історії зрозумієте, як захиститися від корупції в органах влади.

❇️ Стоп корупція для військовослужбовців Глядачі дізнаються, що робити, щоб протистояти корупції в оборонному секторі. Також навчаться інструментів запобігання та реагування на конфлікт інтересів. Після фінального тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджуватиме набуті навички.

Переглядайте 90+ освітніх серіалів безоплатно на платформі osvita.diia.gov.ua