«Центр пробації» напередодні свят посилив проведення профілактичної роботи

Дата: 20.12.2022 13:54

На превеликий жаль святковий настрій Різдва та Нового року затьмарений подіями війни, що в нашій державі вже 300 днів кривавою раною ятрить душі всіх громадян.

Коростенський районний відділ №1 філії Державної установи «Центр пробації» напередодні свят посилив проведення профілактичної роботи із засудженими підобліковими, аби недопустити вчинення ними повторних злочинів та адміністративних правопорушень. Засудженим було наголошено на неприпустимість вживання значної кількості алкоголю, порушення загальноприйнятих в суспільстві норм і принципів моралі та поведінки та наголошено на дотриманні при спілкуванні з малознайомими та друзями толерантності. Також особам, що перебувають на обліку було розяснено  необхідність дотримання вимог комендантської години та правил для збереження свого життя і здоровя в умовах військового часу.

Хочеться вірити, що страшна пелена війни, що огорнула нашу Україну скоро відступить і всі свята стануть по справжньому святковими, наповненими гарним настроєм та миром.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області