Безкоштовні консультації для ВПО, які мають власну справу

Дата: 21.12.2022 12:43

Внутрішні переселенці, які мають власну справу, можуть отримати безоплатні консультації у віртуальному центрі «Дія.Бізнес».

▪️Там надають рекомендації щодо ведення бізнесу, алгоритмів його релокації, поновлення підприємницької діяльності, податкової звітності, спрощеної реєстрації тощо.

▪️Також консультанти інформують про можливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, що особливо актуально в регіонах їх тимчасового перебування.

▪️Загалом фахівці центру надають консультації за трьома напрямами: загальні юридичні питання ВПО; бізнес-питання (заснування чи релокація бізнесу); працевлаштування.

▪️Отримати консультацію можна з 08:00 до 18:00 за номером: 0-800-333-183, а також через чат-бот (з 08:00 до 20:00).

Мінреінтеграції