Фахівець Коростенського МЦ з надання БВПД надала консультації жителям Горщиківської ТГ

Дата: 21.12.2022 18:19

З метою підвищення проінформованості про права та пільги вимушених переселенців, якої потребує дана категорія громадян було організовано та проведено правопросвітницький захід для осіб, які перемістилися з територій адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії та проживають в с.Горщик Горщиківської ОТГ.

Фахівець Коростенського МЦ з надання БВПД Оксана Сергієнко поспілкувалась з даною категорією осіб з питань, пов’язаних з отриманням статусу ВПО, порядком отримання грошових виплат і соціальної допомоги від держави та інших питань правового характеру, в тому числі й щодо доступу до БПД. Цього ж дня працював консультаційний пункт.