Мешканець Словечанської громади загинув у вогні

Дата: 22.12.2022 16:06

21 грудня о 12 год. 10 хв. рятувальники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Бігунь.

Першими до місця виклику прибули вогнеборці місцевої пожежної охорони, які відразу приступили до гасіння загоряння, яке сталося у ванній кімнаті. Завдяки вчасному повідомленню вогонь вдалося досить швидко приборкати, тим самим врятувавши помешкання. Пошкоджень зазнали сама кімната, кухня та побутові прилади, ймовірна причина виникнення пожежі коротке замикання в електромережі.

Одночасно з цим (о 12 год. 27. хв) надійшло подібне повідомленні про загоряння будинку на території тієї ж громади в селі Листвин. На місце пригоди було скоординовано резервне відділення словечанських вогнеборців та рятувальників з міста Овруч.

По прибуттю було встановлено, що горить будинок в якому можуть перебувати люди. В ході проведення розвідки, нажаль інформація підтвердилась. В одній із кімнат було виявлено тіло обгорілого чоловіка. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні приладів пічного опалення.

Шановні громадяни, постійно Вас закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки та не нехтувати ними, адже в будь який момент може трапитись лихо…

Бережіть себе та оточуючих.