З Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2022 20:37

Дорогі жителі Коростенського району!

Зараз в Україні офіційно відзначають Різдво в обидві дати. Проте все більше людей переходять на святкування в грудні.

Тож, щиро вітаю з Різдвом Христовим усіх християн західного обряду, та усіх, чиї серця перебувають у Єдиній Радості, згадуючи Народження Христа.

Понад дві тисячі років людство святкує народження Дівою Марією немовляти Ісуса. Дві тисячі років усі вірні проживають одну й ту ж саму просту й зворушливу історію, про яку йдеться у Євангелії.

Цього дня попросимо у Господа миру для України та всього світу, сили, міцного здоров’я для захисників і захисниць рідної держави, добра, злагоди, душевного світла та тепла в кожну домівку українців.

Хай цей благословенний день принесе нам радість, сповнить всі мрії та сподівання, дасть відчуття сімейного затишку, добра і любові, віри та надії.

начальник Коростенської районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК