Результати "Спільно до навчання" за підтримки Юнісеф представили на підсумковій сесії освітян Житомирщини
Лише за перший квартал реалізації крос-секторального проекту ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вже проведено багато активностей та передано матеріально-технічного забезпечення для навчальних закладів Житомирської області. Про результати роботи, діючі активності та плани для найшвидшої реалізації далі.
До загальноосвітніх та дошкільних закладів Житомирщини вже направили:
- 107 наборів "Школа в коробці";
- 573 ноутбуки для вчителів для підтримки процесу навчання;
- 30 резервуарів для укриттів;
- 318 групових наборів для індивідуальних та командних видів спорту;
- 100 гігієнічних наборів.
"Крім того підтримуємо вчителів, які організовують "catch up" класи для занять з дітьми, які з певних причин відстають від навчальної програми. З ними займаються, аби "підтягнути", допомогти засвоїти навчальний матеріал з певного предмету, якщо дитина пропустила, наприклад, через хворобу. З ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" вже співпрацює 403 вчителі, які проводять додаткові заняття з української мови, математики, початкової освіти", - розповіла керівник крос-секторального проекту Маргарита Сіранчук.
Шкільні вчителі та психологи ще мають можливість приєднатися до цієї програми за посиланням.
Така ж програма вже стартувала і для педагогічних працівників дошкільних закладів освіти. Тож є можливість зареєструватися, аби долучитися до масштабного освітнього проекту в області за підтримки ЮНІСЕФ
Також Житомирщиною мандрують 3 мобільні освітні команди, створені в межах проекту ГО "НУО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" за підтримки ЮНІСЕФ, які їздять до найвіддаленіших населених пунктів. Кожна зустріч мобільної освітньої команди із школярами - це унікальна освітня подорож із такими зупинками:
- Станція "Мінна безпека";
- Станція "Освітня" (розвиваючі заняття з навчальних предметів: (українська мова, математика, історія України, біологія та інших);
- Станція "Творча/психологічна".
Мобільні освітні команди вже відвідали 22 громади Житомирської області. І продовжують проводити для дітей інтерактивні навчальні заняття, аби охопити всі громади.
Уже наступного року на Житомирщині будуть відкриті 17 STEM-хабів. Наразі тривають закупівлі обладнання для STEM-лабораторій. Також на стадії закупівлі і освітні хаби, які незабаром запрацюють у 10 громадах області. Це ті освітні локації, які будуть доступні для всіх школярів, а не для певного навчального закладу.