Реформа містобудування: В Україні запустили портал про законопроєкт 5655

Дата: 28.12.2022 12:20

В Україні запустили портал про реформу містобудування, на якому можна ознайомитися з концепцією реформи, переглянути відео обговорень та отримати відповіді на найпоширеніші запитання.

Портал містить інформацію про законопроєкт № 5655, а також головні «міфи» про документ та відповіді. Також він надає можливість відвідувачам поставити запитання щодо реформи та отримати зворотній зв’язок.

➡ Портал доступний за посиланням: http://pro5655.org.ua

Зазначимо, що 13 грудня Верховна Рада України в цілому ухвалила законопроєкт № 5655, який запускає комплексну реформу містобудування. Зокрема, він передбачає максимальну цифровізацію документів та процесів, автоматизацію багатьох процедур та посилення відповідальності за незаконні дії.

Архітектура реформи містобудування розроблялась в співпраці з Міністерство цифрової трансформації України та проєктом USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.