Що таке ПТСР і як із ним впоратися – дізнавайтеся у тематичному ролику. ВІДЕО

Дата: 28.12.2022 15:27

1+1 media за підтримки Благодійної організації “Cмарт Ангел” запускає масштабний мультижанровий спецпроєкт “Жити далі”.

Мета проєкту “Жити далі” – допомогти українцям справлятися з негативними емоціями, піклуватися про ментальне здоровʼя, знайти нові точки опори та продовжувати жити, навіть коли наше мирне життя через повномасштабну війну рф в Україні поставлено на паузу.

В межах ініціативи “Жити далі” створено відеоролик під назвою “Що таке ПТСР і як із ним впоратись“.

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події. За статистикою 30% учасників військових дій стикаються з цим недугом. Також вона може загрожувати кожному українцю.

Ролик “Що таке Посттравматичний стресовий розлад і як із ним впоратись” можна переглянути нижче.