Не завдавайте шкоди лісовим насадженням!

Дата: 29.12.2022 11:42

Попри війну, новорічні свята, принаймні для дітей, мають відбутися. У лісівників створені спеціальні торгівельні майданчики для продажу новорічних красунь за доступними цінами.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Лісова охорона ДП «Народицький спецлісгосп» разом з працівниками Народицького відділу поліції проводять рейди з охорони лісів для збереження новорічних ялин(сосон) від самовільних порубок. Далеко не кожна людина замислюється над тим, скільки затрачено людської праці на вирощування і догляду за лісовими насадженнями.

На зображенні може бути: 3 людини, на відкритому повітрі та текст «AM2517ET»

Нагадуємо, що згідно зі статтею 65 Кодексу України «Про адмінітративні правопорушення» лісопорушники повинні сплатити за штраф та незаконну рубку хвойних дерев у розмірі від тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510-1020 грн), а посадові особи від ста п' ятдесяти до трьохсот неоподаткованих мінімумів (2550 – 5100).

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Тож, лісова охорона підприємства звертається до населення перш ніж зрубати новорічне деревце подумайте, чи не дешевше його купити.