Просвітницький захід в смт Іршанськ провела фахівець Коростенського МЦ з надання БВПД

Дата: 29.12.2022 11:49

Як отримати безоплатну правову допомогу? Як оформити успадковану земельну ділянку? За яких умов можна розірвати договір оренди земельної ділянки?

Про це та інше розповіла мешканцям смт Іршанськ (Іршанської ОТГ) Коростенського району фахівець Коростенського МЦ з надання БВПД під час правопросвітницького заходу.

Особливу увагу Оксана Сергієнко звернула на розширення категорій громадян, які мають право на БВПД, зокрема власників земельних ділянок, які проживають в сільській місцевості.

Фахівчиня Коростенського МЦ надала консультації з питань, які цікавили громадян та інформацію про доступ до БПД та координати, куди звертатися.