У перший день 2023 року на Житомирщині Пункти Незламності відвідало майже 550 осіб

Дата: 03.01.2023 09:20

Так, 01 січня, послугами Пунктів Незламності на території Житомирської області скористалося 550 осіб.

Нагадаємо, що  на території Житомирської області Пункти Незламності відкриті цілодобово та готові прийняти сотні українців, які потребують допомоги: зарядити свій телефон, зігрітися, зв’язатися зі своїми близькими.

Адреси Пунктів Незламності можна знайти за ПОСИЛАННЯМ.

На онлайн-мапі відображатимуться три основні категорії:

«Пункти Незламності» – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку;

«Пункти Незламності» відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети;

магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії. Однак ці установи не надають послуг із підзарядки ґаджетів.

Крім того, можна скористатися спеціальним чат-ботом (https://t.me/nezlamnistbot) у Telegram. Для цього відкрийте його та введіть свою адресу. Сервіс відразу покаже найближчі Пункти Незламності. З його допомогою ви дізнаєтеся графіки їх роботи та про послуги, які там доступні.