Повідомлення про оприлюднення проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік

Дата: 29.11.2022 13:11

Відповідно до п.6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, Коростенською районною державною адміністрацією Житомирською області (Коростенською районною військовою адміністрацією Житомирської області) підготовлено проєкт орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2023 рік та проєкт розпорядження, що оприлюднюється.

Зауваження та пропозиції від громадськості до проєкту вказаного орієнтовного плану приймаються в письмовій формі до 25 грудня 2023 року на електронну пошту zmi@krstrda.zht.gov.ua

У разі виникнення додаткових питань – контактний телефон (04142)50011.