#підсумкироку: Агробізнес Житомирщини у 2022 році отримав більше 20 млн грн за державними програмами підтримки бізнесу

Дата: 10.01.2023 09:54

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, в межах програми з напрямком «Своя справа» погоджено мікрогрант для 3-х суб’єктів області на побудову теплиці для вирощування саджанців сезонних ягід, овочів, квітів і пряних трав.

Так, Мінагрополітики погодило проєкти грантів на розвиток садівництва та ягідництва Житомирської області, а саме:

ТОВ «Нікдарія» — розширення площ на 19,9 га плодово-ягідних культур на суму 6,3 млн грн;

ТОВ «Прайм Беррі» — для створення насаджень малини та лохини на площі 21,09 га, сума гранту – 6,7 млн грн;

ПП «Дюк і К» — на створення насаджень лохини на площі – 5,91 га , сума гранту – 2,36 млн грн.

Також Мінекономікою погоджено грант у 5 млн грн на розвиток переробної галузі ПП «Вега-Агро».

Звертаємо увагу підприємців Житомирщини на те, що в Україні діє низка державних програм з грантування аграрного бізнесу. Зокрема, Державні програми надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу запроваджені Урядом у  проєкті «єРобота».

Так, Урядом визначено 4 основні напрямки надання грантів:

Детальніше ознайомитися з умовами проєкту можна ознайомитися ТУТ.

Державна програма надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу запроваджена Урядом для надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб’єктам господарювання у формі грантів на створення або розвиток власного бізнесу.