Увага! На дорогах ожеледиця!

Дата: 10.01.2023 11:23

Упродовж доби 10 січня у Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Одеській областях ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності.

Погодні умови можуть призвести до погіршення руху транспорту на окремих ділянках доріг, вулиць.

❗️Водії, будьте обережними та уважними під час керування автомобілем! Обирайте безпечний швидкісний режим, враховуючи інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Звертайте особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

☝️Відповідально ставтесь до власного життя та життя оточуючих! В разі небезпеки — телефонуйте до Служби порятунку “101”.