Операторам ринку роздрібної та оптової торгівлі

Дата: 10.01.2023 16:14

Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04 січня 2023 року № 11.1.3-20/257 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 28 грудня 2022 року № 2022.7602, стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний, 42 А, кв. 14, м. Харків, 61153).

Відповідно до законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», в разі надходження даної продукції в торгівельну мережу інформувати Коростенське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Наталія ВАСЬКІВСЬКА