Історії Героїв: «Вимикаєш» емоції, наводиш 20-кілограмову установку на ціль і робиш пуск, — зенітник про знищення крилатої ракети

Дата: 11.01.2023 11:10

Тарас — військовослужбовець радіотехнічної бригади ПвК «Захід». Він несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи, озброєної переносними зенітно-ракетними комплексами.

Одне зі звичайних бойових чергувань Тараса стало для нього особливим - він знищив крилату ракету в небі над Львівщиною ❌

⏱ Після отримання сигналу про ракетну небезпеку обслуга ПЗРК приготувалася до бойової роботи. Засобами зв’язку оперативний черговий повідомив стрільців про очікувані сектор і час появи ракети.

💭 «Відтоді все вже залежало тільки від мене. «Вимкнув» емоції і зосередився на виконанні завдання. Навів майже 20-кілограмову пускову установку на ціль і зробив пуск. Секунди очікування і потім неймовірне відчуття, що зупинив політ смертоносного залізяччя, яке ворог випустив за сотні кілометрів від цього місця», - розповідає воїн.

☝🏼Тарас каже, що секундам успішної бойової роботи передують тижні напруженої підготовки, години виснажливого бойового чергування і важка праця десятків людей, які діють як одне ціле.

📎 Про надскладну й водночас надважливу роботу із захисту України від ударів з повітря - Інформагентство АрміяInform ➡️ https://bit.ly/3k4NH8x