В селі Невгоди на пожежі загинув чоловік

Дата: 11.01.2023 11:34

Зранку 11 січня до пожежно-рятувального підрозділу Овруччини надійшло повідомлення про пожежу в селі Невгоди. Прибувши до місця виклику, було встановлено, що пожежа виникла в середині житлового будинку. В ході проведення розвідки в одній із кімнат рятувальниками було виявлено власника оселі, який вже не подавав ознаків життя. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та пошкоджено стіни і стелю будинку.

Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі. Загиблий користувався електрокаміном і саме він скоріше за все став причиною загоряння. З початку року для овруцьких рятувальників це вже 3-тя пожежа.

Напередодні 10 січня вночі майже в один і той же час горили житловий будинок в селі Корчівка та господарчі будівлі в селі Рудня в обох випадках ймовірною причиною виникнення пожеж стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні приладів пічного опалення.

Шановні громадяни, просимо Вас дотримуватися та не нехтувати правилами пожежної безпеки, адже, нажаль вогонь не завжди нам це пробачає