Запрошуємо до участі у вебінарі "Пестициди під контролем. Шкідники і хвороби картоплі та заходи захисту від них."

Дата: 11.01.2023 14:20

Вебінар "Пестициди під контролем. Шкідники і хвороби картоплі та заходи захисту від них." Відбудеться 24 січня 2023 року о 17:30. Тривалість: 1 год. 30хв.

Вебінар буде проведено за підтримки Програми USAID АГРО.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. Для участі у вебінарі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням: https://agrarii-razom.com.ua/vebinars/registration/8

Вебінар буде записуватись. Після обробки цього запису, учасники вебінару також отримають доступ до нього.

Основні питання вебінару:

Шкідники і хвороби картоплі та заходи захисту від них.
Доповідач: Мостов'як Світлана Миколаївна (доцент кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва, кандидат сільськогосподарських наук).

Можливості Інформаційного агрегатора "Пестициди під контролем".
Доповідач: Сольський Олександр Сергійович (координатор проекту з розробки «Інформаційного агрегатора «Пестициди під контролем»)

Можливості системи комунікації "Гранд Експерт". Взаємодія агровиробників, бджолярів, органів місцевого самоврядування.
Доповідач: Ряжских Олег (віце-президент громадської організації «Гранд Експерт», яка займається питаннями комунікації між бджолярами і аграріями)

Захід буде проведений на платформі в ZOOM або в Youtube та на відповідній сторінці сайту (в залежності від ситуації зі світлом в країні). Задати запитання Ви також зможете на тій сторінці. Онлайн доступ до заходу Ви отримаєте після реєстрації.

Це 8-й вебінар із серії вебінарів "Пестициди під контролем"

Ви можете переглянути записи попередніх вебінарів, або зареєструватись на наступні. Записи доступні після реєстрації. Детальніше за посиланням http://bit.ly/3iYmFic

Начальник відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики

Іванна МАЗУРОВА