На Житомирщині продовжується створення нових Пунктів Незламності

Дата: 11.01.2023 15:28

Пункти Незламності — місця, де завжди є електрика, тепло та інтернет, в них можна випити гарячого чаю та перекусити. Їх створює міська та обласна влада, а також ДСНС, Національна поліція. Крім того до ініціативи активно долучається бізнес Житомирщини.

Так, наразі в області працює 166 Пунктів Незламності соціально відповідального бізнесу. Власники закладів забезпечили пункти генераторами, зарядним пристроями для гаджетів, облаштували санітарні кімнати, забезпечили гарячим чаєм та смаколиками. В Пунктах Незламності є все необхідне для того, аби люди могли з комфортом дочекатися, коли відбувається відновлення електропостачання.

Загалом на Житомирщині діє вже 572 Пункти Незламності.

Адреси Пунктів Незламності можна знайти за ПОСИЛАННЯМ.

На онлайн-мапі відображаються три основні категорії:

«Пункти Незламності» – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку;

«Пункти Незламності» відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети;

Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії. Однак ці установи не надають послуг із підзарядки ґаджетів.

Крім того, можна скористатися спеціальним чат-ботом (https://t.me/nezlamnistbot) у Telegram. Для цього відкрийте його та введіть свою адресу. Сервіс відразу покаже найближчі Пункти Незламності. З його допомогою ви дізнаєтеся графіки їх роботи та про послуги, які там доступні.