Відповідальність неминуча

Дата: 12.01.2023 16:16

Є думка, що можна сховатися від закону, уникнути покарання за вчинені протиправні дії. Але це є не так. 12.01.2022 року начальник Коростенського РВ №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ярослава Омельчук провела робочу зустріч з начальником відділу кримінальної поліції Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області старшим лейтенантом поліції Миколою Миколайчуком.

В ході зустрічі були обговорені питання взаємодії з метою встановлення місця перебування осіб, що перебувають у розшуку, окреслено напрямки превентивної діяльності для зменшення кількості засуджених, оголошених в розшук та визначені головні проблеми спільної роботи у зв’язку з військовим станом.

Потрібно зазначити, що на даний час в Коростенському районному відділі №1 лише один підобліковий засуджений перебуває у розшуку, що є свідченням високого рівня взаємодії відділу кримінальної поліції та органу пробації.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області