Превентивні заходи

Дата: 17.01.2023 13:07

19 січня відзначається велике свято Водохреща. Віруючі освячують воду та купаються у відкритих водоймах з надією на оздоровлення тіла та душі. Символічні традиції святкування багатовікові, але виконуючи їх потрібно пам’ятати про заходи безпеки.

Так, напередодні свята в Коростенському районному відділі №1 заступником начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Коростенського РУП ГУ ДСНС України в Житомирській області підполковником служби цивільного захисту Дідовським Василем Олександровичем, для підоблікових відділу було проведено групові бесіди на тему: «Правила поведінки у воді під час святкування Водохреща». Також зважаючи на нелегкі умови сьогодення були обговорені теми: «Правила пожежної безпеки в побуті», «Виявлення вибухонебезпечних предметів» та «Дії, в разі сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».

Сергій Олександрович змістовно пояснив алгоритм заходів та дій для того аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку та надав для засуджених, що перебувають на обліку відділу інформаційні буклети.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області