На захисті від дезінформації

Дата: 20.01.2023 13:17

Шахрайство на теренах інтернет-ресурсів останнім часом зовсім не зменшується, а навпаки набуває все більших обертів та охоплює користувачів різного віку та соціального статусу. Також непоодинокими є випадки дезінформації користувачів соціальних мереж в умовах військового стану з метою погіршення авторитету Збройних Сил України серед населення.

Як не стати жертвою інтернет шахраїв та захистити себе від неправдивої інформації. Відповідь на ці питання 20.01.2023 року для підоблікових Коростенського районного відділу №1 надавав системний програміст центру соціально-психологічної реабілітації населення у м.Коростень Пашинський Іван Вікторович. Він розповів як уникнути фейків, що таке конфіденційність та де шукати перевірену інформацію.

Також була звернута увага засуджених на спільні риси для шахраїв та дезінформаторів в мережі, наголошено на критичному підході до інформації в соціальних мережах та необхідності постійного підвищення своєї медіаграмотності. Адже маніпулювання населенням через неправдиву інформацію не повинно бути в двадцять першому столітті.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області