Вітання начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 09:44

Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити в єдиній, соборній та незалежній державі.

Саме цей акт об’єднання українських земель в єдину державу, який був підписаний 100 років тому, є основоположним для історії новітнього українського державотворення.

Це свято засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний та сильний духом народ!

Шануймо наших славетних предків, пишаймося сучасними героями України, любімо нашу рідну українську землю!

Я бажаю миру та процвітання нашій країні та кожному її жителю, твердого духу, незламної гідності, самоповаги та віри у щасливе майбутнє. Незалежно від агресії росії ми стаємо тільки сильніше. Перемога буде за нами, адже в єдності наша сила!

Слава Україні!

Начальник Коростенської районної військової адміністрації